First slide

Türkiye ve uluslararası pazarlarda endüstriyel dikiş ve nakış ipliği üreticisi olarak faaliyet gösteren Durak Tekstil, dış mekân mobilyaları, yelken, balon, şişirebilen oyun parkı üreticilerinin tercih edilen tedarikçisi konumundadır. Yaklaşık 50 yıllık bilgi birikimiyle uluslararası ve lokal pazarlar için özel ürünler geliştirerek farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır. Uluslararası satış ağı ile tüm dünyada servis vermektedir. Durak Dış Mekan Grubu iplikler, çeşitli kalınlıkları, geniş renk aralıkları ve teknik uygulama özellikleri ile üretimin her aşamasında mükemmel alternatifler sunar.

Tüm Durak ürünleri global endüstri standartlarında üretilmiş olup gerekli sertifikalara sahiptir.

Ürünlerimize uygulanabilen çeşitli aplikasyonlarla renk ve ürün kalitesinde bir değişiklik olmadan su itici, anti-statik, geç tutuşur, anti-bakteriyel, silikonsuz, dış alan kullanımına uygun bitimli ürünlerle değerli müşterilerimizin özel taleplerine cevap verebiliyoruz.

Hedefimiz, sahip olduğumuz uluslararası bilgi birikimini ve elimizdeki yüksek teknoloji üretim imkânlarını kullanarak siz değerli iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları çözümü üretmektir, dünyanın her neresinde olurlarsa.

DURAK Durabond® sonsuz elyaf polyester veya naylon yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir. Bonding işlemi ile iplik katları bir araya getirilir ve açılması engellenir. Bu işlem aynı zamanda ipliği dış hava şartlarından da korur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Confil® sonsuz elyaf polyester yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Durafix® sonsuz elyaf polyester yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir. Orta kalınlık olarak kabul edilen ürünler, etiket numaraları 30 (80 tex) – 120 (24 tex) arası olan kalınlıklardaki ürünlerdir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Cut Safe® ipliği son derece yüksek mukavemetli, yüksek aşınma direncine sahip, kesilmeye karşı dayanıklı endüstriyel alanda ideal bir örgü/dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Durak Fire Safe M-Aramid Durak Tekstil endüstriyel iplik üretim tesislerinde entegre üretim İle kalıcı güç tutuşurluk özelliğine sahip FİRE SAFE ürünlerimizdir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Durak Fire Safe P-Aramid Durak Tekstil endüstriyel iplik üretim tesislerinde entegre üretim İle kalıcı güç tutuşurluk özelliğine sahip FİRE SAFE ürünlerimizdir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Duralon® yüksek mukavemetli naylon 6.6 filament ipliklerden üretilen dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...
Аренда яхты в Турции Бодрум Турция Мармарис Турция Фетхие Турция Анталия Турция