Hakkımızda

Durak Tekstil, yaratıcı ve araştırıcı yüksek teknoloji kullanarak, müşteri odaklı çözüm uygulayan, endüstriyel dikiş ve nakış ipliği üretici firmasıdır. Ürünlerini özellikle kalitedeki devamlılığı ve servis yeteneği ile, dünya pazarlarında müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak, sahip olduğu entegre üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Uluslararası satış ağımız firma ve temsilciliklerle dört kıtaya yayılmıştır. Durak dikiş ve nakış ipliği markaları bu geniş dağıtım ağı ile tüm dünyaya en hızlı şekilde sunulmaktadır.

1972 yılından beri hiç durmadan genişleyen ürün yelpazemizde; yüksek kaliteli hammaddelerin ileri teknoloji ve engin deneyimle işlenmesiyle üretilen yüksek kaliteli ürünler bulunur. 
Firmamız, tüm dünyada nakış ve konfeksiyon ile uğraşan profesyonellere talep ettikleri ürünü zamanında ve istenilen kalitede sağlayarak, müşterilerinin üretim gücüne güç katmayı hedefler. 
Dünyanın 4 kıtasına yayılmış firma ve temsilciliklerle ürünlerimizi tüm dünyaya pazarlıyoruz. Bugün Almanya, Avusturya, İspanya, Polonya, İsviçre, Sırbistan, Tunus, Fas, Malezya, Rusya, Romanya, Ukrayna, Çin, Hong Kong ve Singapur’da faaliyet gösteren temsilciliklerimiz ve tercih edilen, Durak Markaları ile dünyanın önde gelen firmalarından biriyiz.

'' DURAK TEKSTİL uluslararasında, dikiş ve nakış ipliği üretimi ve dağıtımını gerçekleştiren, Türkiye’nin köklü ve büyük firmalarından biridir.''

Marka

0+

Ülke

0+

Memnun Müşteri

0+
Аренда яхты в Турции Бодрум Турция Мармарис Турция Фетхие Турция Анталия Турция