First slide

Türkiye ve uluslararası pazarlarda endüstriyel dikiş ve nakış ipliği üreticisi olarak faaliyet gösteren Durak Tekstil, nakış üreticilerinin vazgeçilmez tedarikçisi konumundadır. Yaklaşık 50 yıllık bilgi birikimiyle uluslararası ve lokal pazarlar için özel ürünler geliştirerek farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır. Uluslararası satış ağı ile tüm dünyada servis vermektedir. Durak Nakış Grubu iplikler, çeşitli kalınlıkları, geniş renk aralıkları ve teknik uygulama özellikleri ile nakış üretiminin her aşamasında mükemmel alternatifler sunar.

Tüm Durak ürünleri global endüstri standartlarında üretilmiş olup gerekli sertifikalara sahiptir.

Ürünlerimize uygulanabilen çeşitli aplikasyonlarla renk ve ürün kalitesinde bir değişiklik olmadan su itici, anti-statik, geç tutuşur, anti-bakteriyel, silikonsuz, dış alan kullanımına uygun bitimli ürünlerle değerli müşterilerimizin özel taleplerine cevap verebiliyoruz.

Hedefimiz, sahip olduğumuz uluslararası bilgi birikimini ve elimizdeki yüksek teknoloji üretim imkânlarını kullanarak siz değerli iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları çözümü üretmektir, dünyanın her neresinde olurlarsa.

DURAK Durafix® sonsuz elyaf polyester yapılı, yüksek mukavemetli, çok yönlü dikiş ipliğidir. Orta kalınlık olarak kabul edilen ürünler, etiket numaraları 30 (80 tex) – 120 (24 tex) arası olan kalınlıklardaki ürünlerdir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Durakril endüstriyel nakış işlemlerinde dekoratif amaçlı çalışmalar için mat, tüylü, dolgun hacimli %100 akrilik nakış ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Duramatt®, yüksek ışık haslığına sahip %100 mat polyester nakış ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Mekik® yüksek mukavemetli kesik elyaf polyesterden üretilen dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Milk way® sonsuz elyaf polyester yapıda, özel bonded işlemiyle geliştirilmiş bir örgü/dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-Soft® %100 polyester trilobal sonsuz elyaf nakış ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Poly-Strong®, polyester filament üzerine kesik elyaf polyester liflerin sarıldığı, ilikli polyester çok yönlü dikiş ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

DURAK Visco® viskoz rayon (floş) nakış ipliğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Giyim, ev tekstili, ayakkabı, çanta ve aksesuar sektöründe, el ile işleme yerine, uygun aparat ile nakış makinesinde ürün üzerine işlenebilen 1,9 mm çaplı ve 1,5 mm yüksekliğinde % 100 camdan üretilmiş, farklı moda renklerinde bir boncuktur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...
Аренда яхты в Турции Бодрум Турция Мармарис Турция Фетхие Турция Анталия Турция