First slide

DURAK TEKSTİL, ürettiği ürünlerin kalitesinin yüksek standartlara uygunluğunu ve bu standartlar dahilinde kalite sürekliliğini müşterilerine garanti eder. Bu nedenle DURAK TEKSTİL endüstriyel iplik üretimi ile ilgili olarak AR-GE ve laboratuvar yetkilileri ile dünyadaki en son yenilikleri yakından takip eder ve teknolojiye sürekli yatırım yapar.

AR-GE Departmanı, Bursa Fabrikamızda “Dikiş İpliği” ve “Boyalı İplik Laboratuarları”nda girdi, proses ve çıkış kalite kontrol faaliyetlerini yürüterek müşteri beklentilerinin üzerinde kaliteyi sağlamak için çalışırlar.

Departman, üretim proseslerine getirdiği yeni çözümlerle, rekabetin önemli unsuru olan maliyet konusunda müşterilerini avantajlı konuma taşımayı hedefler. Profesyonel bir ekip tarafından uluslararası normlar çerçevesinde yürütülen çalışmalar neticesinde bölgesel ihtiyaçlara yönelik ideal yeni ürünler üretir. Üretilen ürünlerin, Avrupa’daki Tekstil Enstitüleri tarafından test edilerek onaylanması yolunda çalışmalar yürütür.

4 Kıtada, çok farklı endüstrilerde faaliyette olan müşterilerinin; ekonomik, hızlı ve rasyonel çözüm beklentileri karşısında, müşterileri ihtiyaçlarını motive edici olarak gören DURAK Ar-Ge Birimi, endüstriyel iplik üretimi alanında geliştirdiği yeni teknolojiler ile müşteri beklentilerine yönelik ideal çözümler üretir.

Аренда яхты в Турции Бодрум Турция Мармарис Турция Фетхие Турция Анталия Турция